Продавець SoNLaB - латексные матрасы розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
122 відгуків
***   ЗНИЖКИ   мінус   30%   ***

Екологічна перевага ортопедичних матрасів з латексу

Екологічна перевага ортопедичних матрасів з латексу

Ортопедичні матраси з латексу обирають люди, які бажають забезпечити собі повноцінний відпочинок та комфортний сон із достатньою підтримкою тіла. Втім перевагою таких виробів є не лише ортопедичний ефект, мінімізація руху та анатомічна підтримка, але й користь для довкілля. Сьогодні ми розглянемо екологічну перевагу ортопедичних матрасів з латексу та дізнаємось, як саме вони впливають на світ навколо.

Особливості виробництва матрасів з латексу

При виробництві ортопедичних матрасів з латексу можуть використовувати як природні, так і синтетичні матеріали. Натуральний латекс отримують з дерева гевеї, а синтетичний — внаслідок хімічного синтезу. Звичайно ж, природний латекс є екологічно чистим варіантом, оскільки є відновлювальною сировиною та має здатність до розкладання природним шляхом. Натомість штучний латекс має інший вплив на навколишнє середовище, оскільки для його виробництва залучають нафтопродукти, а також використовують різні енергозатратні процеси.

Загалом виробництво безпружинних матрасів з латексу може мати як позитивний, так і негативний вплив на навколишнє середовище. Одні виробники можуть приділяти увагу екологічності свого виробництва, натомість інші — зневажати їх. Саме тому при виборі поверхні для сну важливо обирати ті бренди, які мають сертифікати екологічної відповідальності.

Ортопедичні матраси з латексу: безпекові фактори

Однією з найбільших переваг виробів для сну з латексу є природна безпечність. При виробництві виробів з натурального матеріалу не використовують шкідливі хімічні речовини (наприклад, формальдегід, важкі метали тощо).Такі вироби є вільними від токсичних речовин, завдяки чому абсолютно безпечні для здоров’я дітей та дорослих.

Важливою властивістю виробів на кшталт ортопедичного матрасу SoNLaB Latex Т16 є гіпоалергенність. Такі поверхні для сну менш схильні до утворення пилу, бактерій та плісняви. Натуральний латекс не створює сприятливі умови для розмноження пилових кліщів. Саме тому такі матраси рекомендовані для сну людям з алергійними реакціями або астмою.

Довговічність експлуатації ортопедичних матрасів з латексу

Ортопедичні матраси з латексу добре відомі своєю довговічністю. Завдяки своїй структурі та властивостям матеріалу, такі вироби здатні прослужити тривалий період часу без втрати своїх якостей. Тож кожен користувач має змогу насолоджуватись комфортним сном та підтримкою тіла протягом багатьох років.

Завдяки тривалому експлуатаційному періоду зменшується необхідність купівлі нового виробу, а отже суттєво виправдовуються витрати. Відповідно до цього, зменшується і потреба у виготовленні нових виробів із залученням природних ресурсів, що в кінцевому результаті позитивно впливає на екологію та навколишнє середовище.

Перероблення та утилізація матрасів з латексу

Однією з переваг таких виробів є їхня здатність до перероблення та вторинного використання. Якщо термін експлуатації матраса з латексу закінчився, його можна розібрати на складові частини. Деякі компоненти потім використовують для виготовлення нових поверхонь для сну або інших продуктів. Таким чином, можна суттєво змінити відходи та сприяти сталому використанню ресурсів.

Нерідко різні магазини, в тому числі й в Україні, проводять акції: старі вироби приймають для подальшого розбору та утилізації, а клієнтам натомість надають знижки на купівлю нових матрасів. Наприклад, старі пружини з виробів (якщо мова йде про комбінований виріб) перетоплюють, а наповнювачі використовуються для нових цілей.

Вибір ортопедичного матрасу — це не лише інвестиція у власне здоров’я, що забезпечує комфортний сон та підтримку тіла, але й чудове рішення, яке сприяє покращенню екологічної ситуації. Оскільки вироби виготовляють з натурального матеріалу, вони є абсолютно безпечними для здоров’я. Довговічність таких поверхонь для сну забезпечує економію на необхідності заміни виробу, а також сприяє оптимізації ресурсів на виготовлення нових. Окрім цього, ортопедичні матраси з латексу підлягають переробленню та утилізації. Тож обирайте для свого сну лише якісну продукцію з натуральних матеріалів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner